Okna Ševčík » Dveře

Plastové dveře

Naše firma vyrábí plastové dveře z profilů značky Inoutic. Šestikomorový systém PRESTIGE nebo pětikomorový systém ARCADE. Profily Inoutic jsou vyráběny z kvalitního tvrdého modifikovaného PVC, který je vlastním výrobkem společnosti Inoutic.

6-komorový profil Prestige pro plastové dveře

Plastové vchodové dveře jsme schopni vyrobit dle požadavku zákazníka buď jako jednokřídlé, dvoukřídlé, otevíravé ven nebo dovnitř. Součástí dveří může bý rovněž nadsvětlík nebo boční světlík.

Při odstínu bílé barvy používáme šedé těsnění, které příjemně ladí s barvou dveří. Pro imitace dřeva je použité černé těsnění, které zvýrazňuje elegantní zpracování designu oken.

Standardním vybavením našich dveří je 3-bodové bezpečnostní kování WINKHAUS s masivními klíny.

K zasklení používáme výhradně kvalitní izolační dvojskla s koeficientem prostupu tepla U=1,1 W/m2K, nebo izolační trojskla s koeficientem U=0,86 W/m2K měřené podle nejnovějších norem, nebo plastové dveřní výplně.

Slovníček technických pojmů

Distanční rámeček
Je okrajovým spojem izolačního skla. Dnes se standardně používá tzv. "teplý" rámeček, který je oproti dříve používanému hliníkovému rámečku méně tepelně vodivý, a proto je velmi omezeno rosení na okrajích skel. Teplý rámeček je vyroben buď z nerezi nebo z plastu.

Izolační dvojsklo
Všeobecně tvoří izolační dvojsklo jakýsi „sendvič“ - dvě tabule skla obvykle o tloušťce 4 mm jsou spojeny distančním rámečkem a tmelem. Izolační dvojsklo je vyrobeno v argonové atmosféře, meziskelní prostor není tedy vyplněn vzduchem, ale právě tímto inertním plynem, který díky svým izolačním schopnostem posiluje tepelně-izolační vlastnosti celého dvojskla. Izolační dvojsklo lze samozřejmě dodávat v nejrůznějších modifikacích, kromě tepelně-izolačních existují dvojskla protisluneční, bezpečnostní, protihluková, ornamentální, atd.

Ocelové výztuhy
Žárově pozinkované ocelové výztuhy různých průřezů tvoří konstrukční jádro plastového okna. Umisťují se do střední největší komory plastového profilu a jsou s profilem spojeny vruty

Těsnění
Těsnění je černě nebo šedě zbarvený gumový profil, který se osadí do příslušné drážky v profilu okna a rámu. Drážky pro těsnění jsou umístěny buď v místě kontaktu např. rámového a křídlového profilu nebo v místě kontaktu profilu a izolačního dvojskla.

Výhody dveřního systému Prestige

  • Konstrukční hloubka 76 mm a 6-ti komorová technologie umožňují nejvyšší tepelnou izolaci, Uf = 1,1 W/m2K
  • Drážka skla 25 mm minimalizuje prostup tepla v místě rámečku izolačního skla
  • Žádný kondenzát v krajovém spoji
  • Rozměrné komory pro výztuž
  • Ocel s vysokým momentem setrvačnosti zajišťuje extrémně stabilní konstrukci dveří
  • Sériově používána šedá těsnění, u barevných provedení černá tesnění

Sortiment barevných úprav

Vaše plastové dveře mohou být provedena v těchto barevných kombinacích:

  • oboustranná barva
  • zevnitř bílá, zvenčí barva


Pošlete nám nezávaznou poptávku, zpracujeme Vám ji zdarma.