Okna Ševčík » Dveře » Doprava a montáž

Jak probíhá montáž plastových dveří

1. plánování montáže

3-5 dní před montáží Vám zavolá naše pracovnice pověřená plánováním montáží a domluvíte se na přesném datu a čase montáže.

2. montáž

V dohodnutém termínu montáže se dostaví montážní pracovníci. Vedoucí montér se s Vámi dohodne na přesném postupu prací. U novostaveb je to zpravidla upřesnění rozmístění prvků, určení montážních výšek (váhorysů) apod. Při rekonstrukcích provedeme demontáž starých oken a dveří rozřezáním rámů a šetrným vypáčením dovnitř. Poté montážní otvor vyčistíme od nežádoucích nečistot a vložíme do něj nový rám, který vyvážíme a ukotvíme. Do ukotveného rámu nasadíme křídla a celý prvek utěsníme montážní pěnou popř. provedeme kompletní připojovací spáru moderním způsobem (systém parotěsných a paropropustných pásek). Montáž je dokončena seřízením kování. Nakonec provedeme montáž venkovních parapetů (pokud jsou součástí dodávky).

3. zednické zapravení

V případě, že zákazník požaduje zednické zapravení a toto je součástí smlouvy o dílo, provádíme tyto práce ihned po ukončení nebo již během montáže. Jedná se vždy o zednické zapravení vnitřního ostění. Zednické zapravení venkovní ostění provádíme na objednávku po montáži (dle ceníku a technické specifikace).

4. úklid

Standardně vyneseme vzniklou stavební suť a vybourané okna a dveře před dům. Následně provedeme hrubý úklid (všichni naši montážní pracovníci jsou vybaveni smetákem, lopatkou a průmyslovým vysavačem).

5. likvidace odpadu

Pokud je součástí dodávky odvoz starých oken a dveří tak ho naložíme do auta, odvezeme a necháme zlikvidovat specializované firmě, která se zabývá likvidací odpadu.

6. předání díla

Vedoucí montážní skupiny Vás seznámí s obsluhou namontovaných prvků a vyzkouší funkčnost kování. Po optické kontrole je Vám předán návod k obsluze se záručním listem. Podpisem protokolu o předání prací je Vám dílo předáno.

7. příslušenství a doplňkový prodej

Součásti dodávky jako jsou žaluzie, sítě proti hmyzu, interiérové parapety apod. montují naši specialisté na doplňky do 10 pracovních dnů. Jedná se o čistou a hodně pečlivou práci, která Vás omezí jen minimálně.

Co byste ještě měli vědět...

Standardně provedeme montáž a zednické zapravení v bytě za pouhý jeden den. Větší rodinný dům umíme maximálně do tří dnů.

V současné době montujeme cca. jednu třetinu naší produkce pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek. Při těchto akcích jsme schopni namontovat a zednicky zapravit až 6 bytů za jeden den – pro tento druh zakázek jsme si vytvořili organizační systém, kde klademe důraz na rychlost celé realizace, aby byli naši zákazníci co nejméně omezeni v rámci celé zakázky.


Pošlete nám nezávaznou poptávku, zpracujeme Vám ji zdarma.