Okna Ševčík » Dveře » Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové vchodové dveře

Naše firma je dodavatelem systému hliníkových konstrukcí firmy Yawal, která nabízí několik konstrukčních systémů, které je možno použít jako dveřní profily.

Rozdělení hliníkových konstrukcí dle systému:

  • PBI 40 – jedná se o 1-komorový profil stavební hloubky 40mm, který nemá přerušený tepelný most a jeho použití doporučujeme pouze do interiérových prostor.
  • PBI 50N – jedná se o 1-komorový profil stavební hloubky 50mm, který nemá přerušený tepelný most a jeho použití doporučujeme pouze do interiérových prostor.
  • TM 62 materiálová skupina 2.1 – jedná se o 3-komorový profil stavební hloubky 62mm, který má v prostřední komoře přerušený tepelný most. Tento profil doporučujeme používat do prostor částečně vytápěných například pro vstupní dveře do bytových domů apod.
  • TM 74 materiálová skupina 1.0 – jedná se o 3-komorový profil stavební hloubky 74 mm, který má v prostření komoře přerušený tepelný most a tato prostřední komora je vyplněna izolantem. Tento profil doporučujeme používat do prostor vytápěných například jako vstupní dveře do objektů občanské vybavenosti či rodinných domů.

Barevné zpracování profilů

1.eloxováný profil – jedná se o povrchovou úpravu surového hliníkového profilu anodickou oxidací. U této možnosti povrchové úpravy nabízíme v základním provedení elox stříbrný.

2.nástřik profilu barvou RAL dle vzorníku RAL, kdy u této možnosti nabízíme několik desítek odstínů barvy RAL i barev metalických, u této varianty nabízíme také několik možností zpracování v barevném provedení dřevodekor (například zlatý dub).

3.nástřik profilu barvou RAL dle vzorníku RAL, v kombinaci s kašírováním profilů nažehlením PVC folie jakou známe u PVC profilů. Toto řešení nám nabízí možnost dodávat jednostrannou imitaci dřeva dle přání zákazníka.

Hliníkové profily se v současné době dostávají do popředí konstrukcí, které jsou projektovány pro větší frenkvenci používání. Tyto konstrukce nám zajistí možnost dlouhodobého užívání bez nutnosti častého seřizování či degradace užitných vlastností konstrukce. U hliníkových profilů je velká variabilita, kdy je možno například rám vstupních dveří konstruovat z profilů, které umožňují zateplení venkovního ostění bez snížení pohledové šířky profilů.

Hliníkové vstupní dveře lze konstruovat jako dveře otvíravé dovnitř i ven s možností použít prahový profil případně i provedení bez prahu.

Profil YAWAL - TERMO MODULAR 62

Systém THERMO MODULAR 62 (TM 62 2.1) je originálním systémem profilů s tříkomorovou konstrukcí sloužící k výrobě moderních termicky náročných oken, dveří a stěn.

Jedná se o systém určený k výrobě vnějších konstrukcí. Díky použití hliníku, jako konstrukčního materiálu, získáte estetický a trvalý vzhled, což zajišťuje dlohodobé použití a umožňuje využívání těchto výrobků nejen ve veřejných objektech (školy, úřady, nemocnice, banky), ale rovněž v soukromém sektoru, kde jsou kladeny nároky na vyšší zatížení dveří.

Jako výplně lze využít všech typů skel, Al-panelů, sádrokartonů, nábytkářských nebo polykarbonátových desek v rozmezí od 19-43 mm.

Estetické hodnoty jsou podtrženy kvalitní povrchovou úpravou v podobě nanesených polyesterových barev, po chemické předúpravě chromatováním nebo eloxováním. Nabízená je celá paleta RAL (cca 180 barev) a eloxování v rozpětí C0 – C35.

Sortiment barevných úprav

Vaše hliníkové dveře mohou být provedeny v různých barvách RAL.