Okna Ševčík » Dveře » Posuvné dveře

Posuvné dveře

Posuvné dveře

MB-77HS - zdvižně posuvné dveře

Posuvné dveře

Velké, prosklené plochy vévodí moderní architektuře a dodávají objektu exkluzivní vzhled. Splňte si svůj sen o moderním bydlení díky zdvižně-posuvným dveřím MB-77HS HI.

Zdvižně-posuvné dveře nabízí skvělé oddělení obývacího prostoru od exteriéru. Velkoformátová křídla (až 3,2 × 3,3 m) zaručí přirozené osvětlení, optické zvětšení místnosti a především krásný výhled do zahrady a okolí. Nejnovější řešení společnosti ALUPROF je tzv. otevřený roh. Toto sofistikované řešení umožňuje, aby se křídla v nároží (90°) dala odsunout od sebe a dala tak vzniknout otevřenému prostoru a volnému průchodu ven z místnosti.

 

Zvolením optimální stavební hloubky profilů s přídavnými izolanty jsme dosáhli výborné tepelné izolace (Ud od 0,84W/m2K*). Díky tomu šetříte své náklady na energie.

Kolejnice zarovnaná s podlahou zabezpečuje bezbariérový přístup. Pro větší komfort lze systém vybavit např. motorickým pohonem (2-kolejnicová varianta), sítěmi proti hmyzu či prvky zvyšující bezpečnost proti vloupání (třída RC2).

Technické parametry:

Propustnost vzduchu: třída 4 (EN 12207)
Vodotěsnost: třída 9A (EN 12208)
Tepelná izolace Uf: od 1,5 W/m2K
Odolnost na zatížení větrem: třída C4 (EN 12210)
Odolnost proti vloupání: RC2

ALUPROF - Automatické dveře

ALUPROF Automatické dveře

Systém MB-DPA je moderní systém pro výrobu posuvných dveří. Automatické dveře ALUPROF úspěšně fungují v různých obchodních centrech jako např. Hornbach, OBI atd.

K dispozici je varianta neizolovaných profilů křídel dveří (stavební hloubka 45 mm), ale také tepelně izolované profily s přerušeným tepelným mostem (stavební hloubka 50 mm). Systém je možné kombinovat např. s řadou MB-70, díky které vytvoříte elegantní portál s možností použití různých pohonů.

Systém poskytuje dobré technické parametry při zachování elegantního vzhledu a zároveň je cenově velmi příznivý.


Pošlete nám nezávaznou poptávku, zpracujeme Vám ji zdarma.