Ohlasy spokojených zákazníků

Děkuji za rychlé vyřízení reklamace, přijel ochotný pán, fabku vyměnil a ještě poradil. Vaše firma nám dělala všechna okna a dveře a my jsme velmi spokojeni. Já říkám, že Vaše firma je nejlepší.

Jarmila Gavendová, Kostelec

Vážená paní Manová, rádi bychom Vám poděkovali za skvělé vyřízení naší objednávky. Jednalo se o dodávku a montáž 34 ks oken včetně zazdění, nadezdění a oboustranně omítnutí. Po celou dobu realizace jsme byli přítomni a můžeme říci, že pracovníci prováděli práci s profesionálním přístupem - dobře a pečlivě 12 hodin denně. Vaší firmu budeme určitě doporučovat. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků. Ještě jednou děkujeme za profesionální přístup.

Levý - Děčín - Bělá

Dobrý den, velice děkuji za kvalitně provedenou práci a bezproblémovou montáž. Vaši zaměstnanci pan Leoš, Jan a Marek příjmení bohužel neznám odvedli velice profesionální práci. Vzhledem k tomu, že nejsem s výměnou oken u konce, zase se na Vás obrátím.

Tajovská Martina

Ráda bych moc poděkovala paní Manové z pobočky v Hradci Králové za ochotu a milý a vstřícný přístup při vyřizování naší zakázky. Zároveň moc děkuji Vašim zaměstnancům pod vedením p. Hřiby za kvalitně a profesionálně odvedenou práci při montáži oken. Vždy budu Vaši firmu vřele doporučovat.

Růžičková Jaroslava, Hradec Králové

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit prostřednictvím e-mailu velké poděkování paní Škráškové za vysoce profesionální a zároveň lidský přístup k zákazníkovi a zároveň poděkování za perfektní práci a ochotu Vašim montážním pracovníkům. V úterý 8. 7. u mých rodičů (Slavomírova 1568, Staré Město) proběhla výměna oken. Díky vstřícnosti a ochotě Vašich zaměstnanců i přes nečekaně vzniklé komplikace vše dopadlo výborně. Ještě jednou moc a moc děkuji. S Vaší firmou jsem maximálně spokojená a doporučila jsem ji dalším zájemcům. Přeji hezký den a spoustu spokojených zákazníků.

Hana Hanáčková

Dobrý den, chtěl bych jen touto formou poděkovat, za profesionální práci celé Vaší firmy, včetně montérů, kteří byly nadmíru ochotní a precizní.

Bek Pavel

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za práci a přístup při montáži oken sml. č . 20150405. Byli jsme velmi spokojeni s prací a přístupem zaměstnanců Vaší firmy. I při dalších objednávkách využijeme na vaši firmu.

Aleš a Veronika Pospíšilovi

Dobrý den, chtěla bych Vaší firmě moc poděkovat za montáž a zapravení oken a vchodových dveří, která se uskutečnila 2-4.11 2015 ve Vejvanovicích. Parta zkušených montérů pod vedením pana Kolaji odvedla perfektní práci a dělají Vaší firmě tu nejlepší reklamu. Jsme rádi, že jsme si vybrali Vaší firmu, odvádíte skvělou práci a taková sehraná parta lidí se dnes málo kdy vidí. Poděkování patří i paní Holakové z pobočky v Hradci Králové, která nám vše ochotně a mile vysvětlila a poradila. Vaší firmu budeme jen doporučovat a chválit. Ještě jednou velké díky!

Pilařová Lenka, Vejvanovice

Přeji dobrý den. Rád bych pochválil a poděkoval pracovníkům Vaší firmy, konkrétně partě panů Hřiby a Pitzingera. Jejich pracovní morálka byla velmi vysoká. A co se týká odvedené práce, pak klobouk dolů. Firma OKNA-ŠEVČÍK má skvělé chlapíky a může být na ně právem hrdá. Jsme se ženou rádi, že jsme si z poměrně bohaté nabídky na výměnu oken vybrali právě Vaši Firmu. Můžeme Vás ubezpečit, že si toho všimli i jiní v obci a již jsem slyšel více kladných názorů na práci, odvedenou právě Vašimi lidmi. Ještě jednou děkujeme.

S úctou Květoslava a Robert Hrabalovi.

Dobrý den pane Gregorovič. Velice rád bych poděkoval Vaší fa,za montáž oken u nás na škole. Vaši chlapáci jsou príma a práce jim jde skvěle od ruky. Jestli můžete ,tak prosím předejte poděkování ,jak chlapům tak i paní Holubové,která je asi má na starost..Tento mail píšu velice rád. Ještě jednou moc děkuji. ¨

školník Ivo Jinoch GFP Neratovice

Dobrý den Lenko, na spolupráci s Vámi především, ale i celkově s vaší firmou budu dlouho vzpomínat (a samozřejmě všem vřele doporučovat), už počátek se nám vydařil nadstandardně ... a včerejší výkon dvou chlapíků z Hodonínska firemní kvalitu jen potvrdil. Ještě jednou moc za všechno děkuju ... a třeba ještě někdy někde budu měnit okna a rád se na Vás opět obrátím.

Jan Hurda (starší)

Po celou dobu realizace jsem byl přítomen a mohu říci, že pracovníci odváděli práci dobře a pečlivě. Tuto firmu mohu jen doporučit a to i po finanční stránce.

Luboš Samson, Nosislav

Dobrý den, nejprve srdečný pozdrav Vám a potom poděkování Vaší firmě a jejím zaměstnancům za vzorně a rychle provedenou práci na našich oknech. Byli jsme velice spokojeni.

Brandejsovi, Klášterská Lhota

Paní Manová, chceme Vám tímto poděkovat za vstřícné a profesionální jednání při objednávce plastových oken. Jednalo se o výměnu 4 oken v obci Rokytno. Také zajištění doplatku fakturou přes obecní úřad nebyla samozřejmost, ale Vaše dobrá vůle. Co se týká provedení této výměny, jsme nadmíru spokojení, jak kvalitou odvedené práce, tak celkovým přístupem pracovníků, kteří tuto výměnu prováděli. Jejich jména jsme bohužel zapomněli, ale rádi bychom jejich služeb využili při dalších výměnách.

Alena Voborníková a Jiří Kapras, Rokytno 130

Dovolte mi poděkovat Vaší zaměstnankyně paní Gotzové, která mě oslovila svým přístupem, jednáním a rozhodla o výběru firmy realizace plastových oken - RD Velké Bílovice. Také bych rád poděkoval montážníkům za jejích provedenou práci která neměla chybu. I když objem zakázky nebyl velký prof.jednání a přístup Vašich zaměstnanců mně příjemně překvapil. Ještě jednou díky a přeji hodně spokojených zákazníků.

Kaplan Danko, Velké Bílovice

Dobrý den, před pěti lety jsme si nechali od Vaší firmy vyměnit stará okna za plastová, téměře na konci Vaší prodloužené záruční doby jsme uplatnili reklamaci - okny ve spodní části přestala těsnit. Z našeho okolí známe případy velkých průtahů při vyřizování jakýchkoliv reklamací, zvláště u oken se firmy v České republice snaží z těchto reklamací různě vykroutit. Proto jsme reklamaci podávali s nepříjemným pocitem, jestli budeme mít možná také takovou špatnou zkušenost. Přístupem Vaší firmy jsme byli velice příjemně překvapeni, ochotný technik přijel a v reklamační lhůtě závadu našel a odstranil. Navíc to byl profesionál a velice příjemný člověk, takže bychom chtěli Vám i Vašemu technikovi velice poděkovat. O solidních a slušných firmách by se mělo vědět a lidé by si tyto dobré zkušenosti měli předávat, proto si toto uznání určitě nenecháme pro sebe a Vaši firmu budeme rozhodně doporučovat známým. Přejeme Vám mnoho úspěchů v podnikání a ještě jednou děkujeme za slušnost a kvalitu.

Petr a Blanka Huspeninovi, Brno - Bohunice

Milá paní Manová, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za naprosto profesionální a zároveň velmi lidské a vstřícné jednání nejen z Vaší strany, ale také ze strany montážních pracovníků, kteří se předvedli jako sehraný tým a odvedli precizní práci. Byla jste první a zároveň poslední firma, u které jsme otevřeli dveře. Už v prvních minutách jste nás totiž svým seriózním vystupováním přesvědčila a věřím, že kdybychom i přesto zkusili zajít k několika konkurenčním firmám, vrátili bychom se opět k Vám. Už teď nám je jasné, kdo bude vyměňovat okna na chodbě, až na ně ušetříme. A myslíme, že to nebude dlouho trvat-vzhledem k cenám, které nabízíte spolu s kvalitou. Ještě jednou velmi děkujeme! Je vidět, že každý v této firmě má své místo, ví, co má dělat a svou práci odvádí dokonale, svědomitě a s nejlepším přesvědčením...

Lenka Toušová a Jan Šedlbauer, Hořice

Dobrý den, chtěl bych ještě teď po týdnu vyjádřit spokojenost s prací Vašich montéru pod vedením pana Nekvapila. Při montáži Vašich plastových oken. 8.12.2011 odvedli dobrou práci a byla s nimi i dobrá komunikace. Pokud se mně bude někdo ptát, rozhodně Vás doporučím.

Tomáš Zikmund Praha 6

Rádi bychom touto cestou poděkovali pracovníkům společnosti Okna Ševčík za odvedenou práci, která byla provedena dne 20.4.2012 na adrese V Sídlišti 8, Rousínov, pod vedením pana Pitzingera. Jsme velice spokojeni s jednáním Vašich zaměsntanců a odvedeným pracovním výkonem. Možnosti využití spolupráce s Vaší společností si velmi vážíme a Vaši firmu doporučíme svému okolí.

Ondráčkovi, Rousínov

Rádi bychom poděkovali Vašim zaměstnancům, kteří u nás pracovali, za kvalitně provedenou práci a velmi slušné vystupování. Dnes jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás a budeme Vás vřele doporučovat. Vaši kluci jsou perfektní, je-li to možné, odměňte je, dělají Vaší firmě výbornou pověst.

Trpákovi, Čáslav

Dobrý den, dne 18.9.2008 u nás byla Vaší firmou provedena výměna oken v našem rodinném domku v Rosicích nad Labem. Chceme tímto poděkovat a pochválit tři pracovníky, kteří tuto práci prováděli. Práce byla provedena kvalitně, rychle, zkrátka k naší plné spokojenosti. Nevíme, jestli jsou ve firmě všichni zaměstnanci s takovýmto přístupem - my osobně jsme se u žádné jiné firmy s tak příjemným vystupováním a kvalitou práce ještě nesetkali. Tito tři pracovníci, pod vedením pana Šabo Vám dělají nejlepší reklamu, o jaké můžete snít. ještě jednou děkujeme a přejeme ať se firmě daří!.

Jana a Josef Hauserovi, Rosice nad Labem

Chtěli bychom poděkovat montážní skupině pana Pitzingera (19 a 20 července Chrudim) za perfektní, rychlou a k naší plné spokojenosti provedenou práci (výměna oken, zednické zapravení, vybourání dřevěné stěny a vyzdění ytongové stěny).

Jana Remešová a Josef Šmidra, Brno.

Jménem své maminky i jménem svým bych chtěla poděkovat Vám i pracovníkům firmy za poctivou a kvalitně odvedenou práci při výměně našich vchodových dveří. Vaši pracovníci nešli ani na oběd, byli příjemní a pracovali skutečně nepřetržitě. Dveře jsou krásné a těšíme se, že nám budou krásně sloužit. Trochu potíž nastala jen se zvonkem, ale i to se vyřešilo, takže je vše, jak má být. Staré dveře nakonec vaši pracovníci odvezli - tak, jak jsme původně naplánovali.

Milena Novotná

Dobrý den paní Nováková, chtěl bych Vám i celé firmě OKNA ŠEVČÍK poděkovat za včerejší realizaci zakázky - výměna plastových oken a dveří (u rodičů). Vše proběhlo tak jak bylo naplánováno a oceňuji zejména profesionální přístup montážních pracovníků pod vedením pana Hřiby.

Ing. Komosný

Jsem velmi spokojený s kvalitou provedené montáže, samotných oken i pozdějšího zapravení. Vaši zaměstnanci jsou příjemní, vstřícní a svoji práci odvádí opravdu dobře.

Milan Čech, Břeclav

Chtěli by jsme Vám a Vaší firmě (respektive pracovním partám, které u nás prováděli montáže) poděkovat za profesionální přístup a šikovně odvedenou práci. V dnešní době je někdy těžké, narazit na takový skvělý tým. Budeme Vás dále doporučovat svým známým.

Marta a Lukáš Martinákovi, Staré Město

Dobrý den, tímto bychom Vám rádi poděkovali za skvělé vyřízení naší objednávky. Jednalo se o dodávku a montáž plastových oken, dveří, parapetů, žaluzií a zednického zapravení. Naše zakázka byla vedena jako objednávka č.20070158. Ještě jednou nám dovolte vyjádřit plnou spokojenost s kompletním a profesionálním vyřízením od objednávky (kancelář Břeclav) až po montáž.

Sýkorovi, U Jánského dvora 7, Břeclav.

Musím Vám poděkovat za spolupráci i práci.Vaše firma provedla ve dnech 23.-24.10.2012 výměnu oken v našem domě,konkrétně pan Picinger s kolegou a jsme velmi spokojeni. Výměnu jsme několik let odkládali z finančních důvodů i po zkušenostech s podobnými firmami,takže jsme využili vaši akční slevy.Od prvního styku s vámi v Hodoníně, Brně, přes zaměření technikem a neposlední řadě bezproblémovou spoluprací s výše uvedenou pracovní skupinou jsme už přesvědčeni,že jsme vybrali dobře a plánujeme pokračovat s výměnou oken a balkonových dveří příští rok s vaší firmou. Ještě jednou děkujeme,těšíme se na další spolupráci a přejeme vám všem hodně úspěchů v práci i osobním životě.

Bohumil Hlavatý

Dobrý den, dne 4 - 5.5. 2015 u nás byla Vaší firmou provedena výměna oken a balkonových dveří (obj. 20150209) , v našem rodinném domku v Brně Medlánkách. Chceme tímto poděkovat a pochválit tři pracovníky p. Kolaja, p. Vavřínek, p. Plachý, kteří tuto práci prováděli. Práce byla provedena kvalitně, rychle, zkrátka k naší plné spokojenosti. Nevíme, jestli jsou ve firmě všichni zaměstnanci s takovýmto přístupem - my osobně jsme se u žádné jiné firmy s tak příjemným vystupováním a kvalitou práce ještě nesetkali. Tito tři pracovníci, Vám dělají nejlepší reklamu, o jaké můžete snít. Dále bych poděkoval paní Monice Dvořákové v Brněnské pobočce na Táborské 63, za profesionální přístup a perfektní jednání. Ještě jednou děkujeme hodnotíme Vaši firmu 1* a přejeme ať se firmě daří!

Petr Pešek

Chtěli bychom Vám a vaší firmě velice poděkovat za rychlé zhotovení a bezproblémové namontování oken, dveří a vrat. Byli jsme velice spokojeni a určitě vaši firmu doporučíme.

Martina Zmítková

Dobrý den. Včera 6.3.2018 prováděla parta pod vedením pana Kropáčka,výměnu oken u paní Panchártkové v Pilníkově. Chceme proto touto cestou ještě jednou celé partě poděkovat za pěkný přístup,rychlou a kvalitně provedenou práci.

Jana Panchártková a Jaroslav Jiroušek.

Jednání s pracovníkem vaší firmy probíhalo korektně. Práce probíhaly také dobře. S předpokládanou důvěrou, že zafoukali vše do konce trámových polí - nezbývá říci než díky. Čas ukáže teplotní rozdíl.

Josef Jelínek, Vnorovy