Okna Ševčík » Okna » Záruka, servis

Záruka a servis plastových oken

Nyní záruka a servis 7 let.

Sílící konkurenční prostředí a rostoucí tlak na snižování cen, zvyšující se nároky zákazníků na kvalitu výrobků, dodací termíny a nová řešení - to jsou hlavní faktory, které v současné době rozhodují o úspěšném uplatnění na trhu. Jsme stabilní firma s šestiletou tradicí. To nám dovoluje poskytnout na plastová okna sedmiletou záruční dobu. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.

Každému zákazníkovi vypracujeme řešení na základě jeho osobních požadavků, zabezpečíme dodatečné služby jako je likvidace oken, zednické úpravy a podobně. Připravíme pro vás skutečně tu nejvýhodnější nabídku. Víme také, že cena není vždy rozhodujícím faktorem, a proto nabízíme nejen profesionální přístup, ale také příjemné jednání se zákazníkem, kvalitní montáže a ochotu vyjít vstříc k naprosté spokojenosti, jelikož je nám jasné, že spokojený zákazník je lepší než jakákoliv dobrá reklama.

Doufáme, že Vám pomůžeme vybrat ta správná a kvalitní okna. Přáli bychom si, aby naše firma a naše zkušenosti byly pro Vás tou největší zárukou kvality, a aby se naše produkty staly součástí Vašeho každodenního života a tak Vám pomohly vytvořit krásný a bezpečný domov.

Zde si můžete stáhnout:

Reklamační řád a záruční list
Návod na obsluhu a údržbu - plastová okna
Návod na obsluhu a údržbu - hliníková okna