Foukaná tepelná izolace

Mezi nejvýhodnější investice pro úsporu energií na rodinném domu patří spolu s výměnou oken také zateplení stropů, střech a dalších obvodových konstrukcí foukanou izolací.

Tuto kombinaci stavebních opatření jsme si nejlépe vyzkoušeli při řešení projektů v první vlně dotačního programu „Zelená úsporám“. Proto jsme u nabídky foukaných tepelných izolací pro naše zákazníky zůstali i při dalším pokračování dotačních programů a náš sortiment a služby v tomto oboru nadále rozšiřujeme.

Výjimečná výhodnost zateplení domu foukanou tepelnou izolací tkví v cenové dostupnosti, rychlosti realizace a její účinnosti. Naše nabídka izolačních materiálů je opravdu zajímavá a disponujeme zařízením, které je schopno zateplit strop rodinného domu v řádu několika hodin, ale také celou dřevostavbu včetně stěn a podlah, nebo strop ve škole, kde jsou splněny ty nejpřísnější požárně bezpečnostní požadavky. Naši lidé jsou připraveni na zateplení Vašeho domu, prochází pravidelnými školeními, sledují nové trendy a mají za sebou dlouholetou praxi.

Foukaná izolace je klasická stavební izolace, která je do stavby aplikována foukáním s pomocí speciálního aplikačního stroje.

Pokud s izolací Climatizer Plus zateplíte střechu nebo strop vašeho domu, můžete uspořit až 35 % nákladů za energie. Když zateplíte celou konstrukci, zvyšuje se možná roční úspora nákladů za energie až na 60 %.

Nezávazná poptávka

Vyplnit poptávkový formulář je vážně jednoduché. Zvládnete to za 3 minuty.

Kvalitní zateplení stropu foukanou izolací

Nejste si jisti výběrem? Nevadí. Zavolejte nám a vše si do detailů vysvětlíme.
800 100 494 (Po-Pá, 8-16.30 hod)
let záruka na vybraný sortiment
Česká výroba s garantovanou kvalitou
Dlouholeté zkušenosti a více než 20 000 realizací
Komplexní služby včetně zednických prací
Na každé zakázce si dáváme záležet. Každé okno, které nám projde rukama, dostane tu nejlepší možnou péči.
Ukázky některých z našich 20 690 realizací
Zobrazit všechny reference

Naše práce je vidět

Hliníková okna a dveře Hodonín 2013

Dodávka a montáž hliníkových oken, dveří a posuvných portálů při rekostrukci rodiného domu v Hodoníně.

Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.

Copyright © 2000 - 2021 Ševčík Okna s. r. o.