Realizace hliníkových otvorových výplní pro našeho tradičního obchodního partnera. Do této krásné stavby jsme instalovali hliníkové HS portály a hliníkové vchodvé dveře. Zajímavým "kouskem" je atypické trojúhelníkové okno ve 2. NP tohoto domu. Montáž zasklení probíhala pomocí jeřábu a speciální manipulační techniky. Kvůli eliminaci přehřívání interiéru jsou HS portály osazeny venkovními elektricky ovládanými žaluziemi.
Foto: Readymat Group
Skvělá symbióza nových otvorových výplní a vesnického stavení v selském stylu. Zde si zákazník objednal dřevohliníkové posuvné dveře HS Portál s nízkým bezbariérovým prahem a velké fixní okno k prosvětlení obytných prostor. Provedení - dřevina smrk fixní, vnitřní barva borovice a venkovní opláštění hliníkovým plechem v barvě RAL 8003. Ovládání dveří pomocí oboustranné kliky, zabezpečeno zámkem s oboustrannou vložkou.
Výrobky jsou osazeny izolačním troj-sklem ve kterém jsou nainstalovány integrované žaluzie ScreenLine s manuálním ovládáním. Na dveře je instalována shrnovací síť proti hmyzu (plissé).
Realizace otvorových výplní pro našeho obchodního partnera v lokalitě Na Pěšině v Břeclavi. Dodali jsme plastová okna, hliníkové vchodové dveře, hliníkové HS portály do všech rodinných domů v tomto developerském projektu.
Foto: Readymat s.r.o.
Dodávka hliníkových výloh a hliníkových dveří na autosalon CITROEN a KIA. Součástí výloh jsou také hliníkové automatické posuvné dveře s elektrickým pohonem. Zakázku jsme realizovali ve 2 etapách k naprosté spokojenosti zákazníka, společnosti ČSAD Hodonín a.s.
Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.