ALUPROF

Vchodové dveře již dávno nejsou „jen“ ochranou domova před chladem, deštěm, hlukem či „nezvanými hosty“. Mohou být estetickým a originálním prvkem vašeho domu. Takovou možnost přináší ALUPROF v podobě tzv. panelových (překryvných) dveří. Panelové dveře jsou osazeny okrasným panelem, který překrývá křídlo dveří buď z vnějšku nebo z obou stran a díky tomu vzniká čistá, jednolitá plocha.

Okrasné panely jsou dostupné v mnoha designových variantách (např. s ornamenty, frézováním, skly atd.) a v bohaté paletě barev a struktur včetně dřevodekorů. Získáte tak originální dveře, které dodají vašemu domu charakter a reprezentativní vzhled. Panelové dveře jsou dostupné v systému MB-86, který nabízí vynikající tepelnou izolaci a je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Dveře dosahují špičkových hodnot Ud od 0,66 W/m2K (ve verzi AERO).

Při výběru dveří stojí za to věnovat pozornost i jejich vodotěsnosti. Panelové dveře ALUPROF mají vysoký stupeň vodotěsnosti 6A a zaručují tak dokonalou ochranu před průnikem vody v případě nepříznivého počasí nebo přívalových dešťů. Vysoká pevnost profilů umožňuje vyrobit dveře velkých rozměrů a hmotnosti - až 1,2 x 2,4 metru a až 140 kg.

Do dveří doporučujeme instalaci vícebodového automatického zámku

Katalogy výplní ALUPROF k náhledu i ke stažení

Dokumenty ke stažení

Související produkty

Nejste si jisti výběrem? Nevadí. Zavolejte nám a vše si do detailů vysvětlíme.
800 100 494 (Po-Pá, 8-16.30 hod)
let záruka na vybraný sortiment
Česká výroba s garantovanou kvalitou
Dlouholeté zkušenosti a více než 20 000 realizací
Komplexní služby včetně zednických prací
Na každé zakázce si dáváme záležet. Každé okno, které nám projde rukama, dostane tu nejlepší možnou péči.

Naše práce je vidět

Plastová okna a hlinikové vstupní dveře Hodonín 2017

Dodávka a montáž plastových oken a hliníkových dveří.

Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.

Copyright © 2000 - 2021 Ševčík Okna s. r. o.