Záruční doba na plastová okna a dveře

Jsme stabilní firma s téměř 20-ti letou tradicí. Za tuto dlouhou dobu jsme v oboru stavebních otvorových výplní nasbírali velké množství zkušeností a do naší nabídky zařadili to nejlepší co trh nabízí. Díky tomu se nebojíme svým zákazníkům poskytnout na okna a dveře záruku 7 let. Uplynutím záruční doby pro nás péče o naše zákazníky nekončí a pozáruční servis je pro nás závazkem.

 

Záruční doba

  1. Záruční doba na plastové a hliníkové stavební prvky dodávané společností ŠEVČÍK OKNA s.r.o. je 7 let
  2. Záruční doba na příslušenství, které je dodáváno k plastovým a hliníkovým prvkům je 24 měsíců. Jedná se o venkovní a vnitřní parapety, stínící techniku, sítě proti hmyzu, dveřní výplně. 
  3. Záruční doba na montážní a zednické práce, které jsou součástí dodávky, činí 24 měsíců
  4. Výše uvedené záruční doby se mohou lišit pouze v případě kdy:

    - Smlouva o dílo nebo dodatek ke smlouvě o dílo uzavřený mezi společností ŠEVČÍK OKNA s.r.o a zákazníkem bude obsahovat záruční podmínky odlišné od záručních podmínek uvedených v tomto reklamačním řádu. V tomto případě má přednost vždy konkrétní smlouva o dílo nebo její dodatek. V ostatních otázkách, které příslušná smlouva neřeší, se uplatňuje tento reklamační řád. 
  1. Začátek záruční doby u kupní smlouvy začíná běžet prvním dnem po předání a převzetí díla. 
  2. Záruční doba končí posledním dnem sjednané lhůty. Reklamované zboží nebo reklamace plastových či hliníkových prvků a stavebních prací musí být oznámena nejpozději v poslední den sjednané záruční doby. Datem přijetí reklamace se rozumí den, kdy společnost ŠEVČÍK OKNA s.r.o. tuto reklamaci písemně, e-mailem, faxem či dopisem skutečně obdržela. 
  3. Zákazník, který neposkytne společnosti ŠEVČÍK OKNA s.r.o. potřebnou součinnost při předání a převzetí díla, nemůže u společnosti ŠEVČÍK OKNA, s.r.o. uplatnit jakékoliv vady dodaného zboží, které vznikly po nabídnutí smluvního plnění v souladu s příslušnou smlouvou. 

Reklamační řád a záruční podmínky - plné znění v pdf formátu

 

Nejste si jisti výběrem? Nevadí. Zavolejte nám a vše si do detailů vysvětlíme.
800 100 494 (Po-Pá, 8-16.30 hod)
let záruka na vybraný sortiment
Česká výroba s garantovanou kvalitou
Dlouholeté zkušenosti a více než 20 000 realizací
Komplexní služby včetně zednických prací
Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.

Copyright © 2000 - 2022 Ševčík Okna s. r. o.