Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Proč se ptáme na váš souhlas? Vyžaduje to nové nařízení Evropské unie, které mírně pozměňuje přístup ke zpracování osobních údajů. Proto se na souhlas ptáme otevřeně, jasně a srozumitelně.

Co to pro vás znamená? Díky udělení souhlasu s vámi budeme moc komunikovat stejně jako doposud. Jako provozovatel webových stránek okna-sevcik.cz, potřebuji vaše osobní údaje ke zpracování vaší poptávky.

Zpracování osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti ŠEVČÍK OKNA s.r.o.. se sídlem třída Bří Čapků 3088, 695 01 Hodonín. IČ: 26297639, zapsaná v OR, oddíl C vložka 42264 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • e-mail
  • telefon
  • adresa

2. Jsme provozovatelem webu www.okna-sevcik.cz a jméno, příjmení, e-mail, telefon a adresu potřebujeme zpracovávat za účelem vytvoření nabídky produktu, jednání o této nabídce, informace o chystaných akcích nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz.Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti:

E-mail: info@okna-sevcik.cz
Adresa: třída Bří Čapků 3088, 695 01 Hodonín

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

a) Poskytovatel softwaru
b) Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Nejste si jisti výběrem? Nevadí. Zavolejte nám a vše si do detailů vysvětlíme.
800 100 494 (Po-Pá, 8-16.30 hod)
let záruka na vybraný sortiment
Česká výroba s garantovanou kvalitou
Dlouholeté zkušenosti a více než 20 000 realizací
Komplexní služby včetně zednických prací
Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.

Copyright © 2000 - 2021 Ševčík Okna s. r. o.