Kariéra

Technik hliníkových stavebních výplní

Externí spolupráce nebo na HPP

Pro posílení našeho týmu hledáme technika s praxí v oboru hliníkových stavebních výplní. Pokud máš technického ducha, jsi komunikativní a pečlivý, pak hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

  • Technické vedení zakázek
  • Příprava a kalkulace nabídek a smluv
  • Zaměření zakázek na stavbě
  • Příprava výroby
  • Technická činnost při realizaci a montáži zakázek

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo strojírenského zaměření
  • Min 3 roky praxe v oboru hliníkových stavebních výplní
  • Technická znalost hliníkových fasádních systémů
  • Orientace ve stavebních normách
  • Uživatelská znalost programu AUTO CAD
  • Příjemné vystupování, profesionální přístup
  • Flexibilita, aktivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavé finanční ohodnocení, (30 000,- až 50 000,-Kč, podle pracovních výsledků)
  • Pololetní a roční finanční odměny
  • Příspěvek na stravenky
  • Služební vozidlo
  • Slevy na firemní produkty a služby

INFORMACE O POZICI:

  • Místo výkonu práce:                            ČR
  • Místo pracoviště:                                 Hodonín
  • Typ pracovního poměru:                     práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru:                  na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu:                        Pracovní smlouva
  • Požadované jazyky:                            Čeština

Svůj profesní životopis v českém jazyce můžete poslat na e-mail sevcik@okna-sevcik.cz

Nejste si jisti výběrem? Nevadí. Zavolejte nám a vše si do detailů vysvětlíme.
800 100 494 (Po-Pá, 8-16.30 hod)
let záruka na vybraný sortiment
Česká výroba s garantovanou kvalitou
Dlouholeté zkušenosti a více než 20 000 realizací
Komplexní služby včetně zednických prací
Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.