Sítě proti hmyzu

Okenní sítě

Sítě proti hmyzu poskytují při větrání oknem maximální ochranu před obtížným hmyzem . Naše okenní sítě jsou decentní a funkční. Dodáváme okenní sítě vyrobené pouze z hliníkového rámu a kvalitní průhledné síťoviny. Sítě jsou opatřeny speciálními montážními háčky, díky kterým zvládne demontáž ( kvůli uskladnění na zimu nebo při čištění) a následnou montáž opravdu každý sám (bez potřeby vrtání do rámu okna). 

 

Sítě dveřní otvíravé

Otvíravé dveřní sítě jsou nejpoužívanější variantou ochrany před obtížným hmyzem u dveří. Zpětné dovření sítě nám zajišťují samozavírací panty. Pro lepší utěsnění, lze dveřní síť opatřit kartáčky po celém obvodu. Sítě dodáváme v několika základních barvách a imitacích dřeva nebo také lakované dle vzorníku RAL. Síťovinu tvoří skelné vlákno potažené plastem, které zaručuje dlouhou životnost. Standardně se dodává v barvě šedé.

 

Sítě dveřní posuvné

Posuvné sítě jsou určeny především pro velká francouzská okna a dveře. Křídlo se síťovinou je usazeno mezi horní a spodní lištu a při otevírání se posouvá do strany (doleva nebo doprava). Používáme zejména tam, kde nemůžeme nebo nechceme využívat prostor přede dveřmi, který vyžadují otvíravé sítě. Podmínkou je rovná dosedací plocha a prostor pro zasunutí křídla. Sítě dodáváme v několika základních barvách a imitacích dřeva nebo také lakované dle vzorníku RAL.Síťovinu tvoří skelné vlákno potažené plastem, které zaručuje dlouhou životnost. Standardně se dodává v barvě šedé, ale je možné objednat i síťovinu černou.

 

Sítě dveřní plissé

Plisované neboli skládané sítě proti hmyzu představují moderní ochranu interiéru před nežádoucím hmyzem. Plisé je vysoce dekorativní, při složení navíc jen minimálně zmenšuje aktivní plochu okna a dodávají prostoru nezaměnitelný a osobitý charakter. Používá se hlavně na zasíťování velkých otvorů a pro bezbariérový přístup. Plisé síť proti hmyzu je především určena pro montáž do ostění otvorů, avšak ve spojení nabízenými pomocnými profily je možná také čelní montáž na stěnu či na rám dveří. Síť je dodávána v různých variantách. V jednom vedení je možné dodat maximálně tři segmenty, z nichž každý může být široký max. 2 m (celkem neuvěřitelná šíře až 5 m !!!). Plisovaná síťovina černé barvy zabezpečuje dostatečnou propustnost denního světla a je vyrobena z UV stabilního materiálu.

Nezávazná poptávka

Vyplnit poptávkový formulář je vážně jednoduché. Zvládnete to za 3 minuty.

Nejste si jisti výběrem? Nevadí. Zavolejte nám a vše si do detailů vysvětlíme.
800 100 494 (Po-Pá, 8-16.30 hod)
let záruka na vybraný sortiment
Česká výroba s garantovanou kvalitou
Dlouholeté zkušenosti a více než 20 000 realizací
Komplexní služby včetně zednických prací
Na každé zakázce si dáváme záležet. Každé okno, které nám projde rukama, dostane tu nejlepší možnou péči.
Ukázky některých z našich 20 690 realizací
Zobrazit všechny reference

Naše práce je vidět

Plastová okna a dveře Petrov 2018

Dodávka a montáž plastových oken a dveří včetně venkovních žaluzií na novostavbu rodinného domu.

Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.

Copyright © 2000 - 2020 Ševčík Okna s. r. o.