Venkovní žaluzie a rolety

Venkovní rolety

Rolety slouží k dokonalému zatemnění otvoru. Svojí konstrukcí se rovněž nabízejí jako tepelně izolační prvek stavby nebo jako mechanická překážka proti vniknutí. U předokenních rolet jsou hlavní součástky vyrobeny z hliníku. Tepelné mosty mezi vnější stěnou a vnitřním prostorem jsou omezeny. Rolety jsou dodávané standardně v 10-ti barevných odstínech nebo plastové v 7-mi barevných odstínech. Hliníkové vodící lišty se připevňují do rámu okna nebo ostění a jsou dodávány ve více tvarových provedeních umožňující optimální osazení rolety. Standardně jsou dodávány v bílé a hnědé barvě (možno i RAL provedení). Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v 5-ti velikostech, v závislosti na výšce rolety. 

Venkovní rolety lze instalovat téměř na všechny otvorové výpně a různými způsoby. U rekonstrukcí se většinou používají předokenní venkovní rolety s boxem pro návin lamel a hliníkovými vodícími lištami, u novostaveb lze snadno zabudovat návinový box nad okno do prostoru překladu a skrýt vodící lišty do bočního ostění. Tím dosáhneme dokonalého čistého designu.

Venkovní žaluzie

Omlouváme se, obsah připravujeme.

Děkujeme za pochopení.

Nejste si jisti výběrem? Nevadí. Zavolejte nám a vše si do detailů vysvětlíme.
800 100 494 (Po-Pá, 8-16.30 hod)
let záruka na vybraný sortiment
Česká výroba s garantovanou kvalitou
Dlouholeté zkušenosti a více než 20 000 realizací
Komplexní služby včetně zednických prací
Na každé zakázce si dáváme záležet. Každé okno, které nám projde rukama, dostane tu nejlepší možnou péči.

Naše práce je vidět

Hliníková okna a dveře Hodonín 2013

Dodávka a montáž hliníkových oken, dveří a posuvných portálů při rekostrukci rodiného domu v Hodoníně.

Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.

Copyright © 2000 - 2021 Ševčík Okna s. r. o.