Skleněné konstrukce

Skleněné konstrukce

Vždy vycházíme z projekčního zadání a přání zákazníka, a navrhneme optimální řešení pro danou situaci na stavbě. Na míru Vám umíme navrhnout a dodat výrobky ze skla pro Váš dům tak, aby splňovali veškeré bezpečnostní parametry.                                                                      

Nabízíme tyto produkty:

Skleněné předokenní zábradlí

Skleněné balkonové zábradlí

Skleněné zábradlí do exteriéru i interiéru

Skleněné přístřešky

 
Skleněné předokenní zábradlí                                                                         

Předokenní zábradlí se používá jako bezpečnostní prvek před francouzská okna apod. Jeho konstrukční vlastnosti dovolují různé varianty uchycení tak, aby nebránílo výhledu a působilo elegantně.

 

 

 

Skleněné balkonové zábradlí

V poslední době je stále oblíbenější skleněné balkonové a terasové zábradlí, které dodá nadčasovost a jedinečnost každé stavbě.Ten, komu nevyhovuje transparentnost skla a preferuje soukromí je k dispozici jedinečný digitální tisk na sklo keramickými barvami. Můžete si vybrat ze široké nabídky motivů a zvolit různou míru průsvitnosti a průhlednosti barev.

 

 

 

Cenová nabídka a zaměření

V případě zájmu o některý z produktů prosím kontaktujte našeho technika skleněných konstrukcí na e-mailové adrese merka@okna-sevcik.cz, nebo GSM 774055675 Ing.Tibor Měrka.

Prvotní nabídku s návrhem řešení Vám vypracujeme zdarma. Případné zaměření a grafický návrh s finální nabídkou provádíme za poplatek, který se v případě objednávky odečítá z ceny.

 

Ukázka grafického návrhu

 

 

Nejste si jisti výběrem? Nevadí. Zavolejte nám a vše si do detailů vysvětlíme.
800 100 494 (Po-Pá, 8-16.30 hod)
let záruka na vybraný sortiment
Česká výroba s garantovanou kvalitou
Dlouholeté zkušenosti a více než 20 000 realizací
Komplexní služby včetně zednických prací
Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Do 24 hodin vypracujeme kalkulaci a vy tak budete mít všechny podklady potřebné k rozhodnutí.

Copyright © 2000 - 2021 Ševčík Okna s. r. o.